SHES BANESEN TE ALTRADE ME FLETE POSEDUESE

  • 4 Kati
  • 4 Dhoma
85,000€ / QIRA

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 4
  • Hapsira : 110 m2
  • Kati : 4

Përshkrimi

Shitet banesa me fleteposeduese ndertim i AL Trade .

 

Banesa eshte ne katin e kater (4) me siperfaqe 110m², objekti LINDA 6, AL Trade afer Apollonise, Fushe Kosove.

 

Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

 

Renditja:

-Sallon me kuzhine,

-3 dhoma te fjetjes,

-2 banjo,

-2 ballkona dhe ka 3 lifta (ashensor)

 

Banesa ka afer:

Qerdhen per femije 50m large

Shkollen fillore 250m

Linjen e autobuseve urban 150m

 

049 905 066 tel

+383 44 433 667 (vetem whatsApp & Viber)

 

Www.agjencionidugi.com

Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

e-mail: dugirealestate@gmail.com

 

o.ej.ks.

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.