SHES BANESEN NE RR. DARDANIA te INTEREXI-ME FLETE POSEDUESE

  • 7 Kati
  • 3 Dhoma
59,000€ / SHITJE

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 3
  • Hapsira : 81 m2
  • Kati : 7

Përshkrimi

Shes banesen e TREGTISE me flete poseduese e cila gjindet ne rr. Dardania ngat interexit. Banesa eshte emobiluar ne teresi, ne gjendje shume te mire, gjindet ne katin e 7 (fundit), me lift dhe mirembajtje dhe me izolim shume te mire.

Banesa ka siperfaqe: 81 m2 neto (95 m2 bruto)

Organizim shume funksional te brendshem, I perbere nga:
-salon,
-kuzhine gjysem e mbyllur,
-2 dhoma gjumi,
-2 banjo dhe
-1 ballkon me pamje te hapur.
Banes aka orientim dhe ndricim te brendshem shume te mire. Ashensor funksional dhe ne mirembajtje te vazhdueshme. Nxemje qendrore dhe kamin.

Banesa eshte e ndertuar nga Tregtia. Banesa shitet e mobiluar.

Banesa ndodhet ne nje lokacion shume te pershtatshem, me casje te lehte ne te gjitha drejtimet.

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.