SHES BANESEN ME FLETE POSEDUESE-RR. XHEMAJL MUSTAFA

  • 1 Kati
  • 2 Dhoma
39,000€ / SHITJE

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 2
  • Hapsira : 60 m2
  • Kati : 1

Përshkrimi

Shitet banesa me FLETE POSEDUESE ne rr. “Xhemajl Mustafa”, perballe autolarje Zuka në te shkolla “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë. Banesa ka 60.30 m², kati i 1 mbi lokale me lift, eshte e mobiluar ne teresi, nderues “Model Slovenia”. Banesa ka kete renditje:
– një dhomë gjumi,
– sallon me kuzhinë,
-korridori
– një depo
-ballkoni dhe
– banjo.

Banesa eshte shume epershtatshme per banim, ka 2 shkollat M.Grameno ngat, ka market Viven shume ngat, qendren dhe rrugen kryesore. Gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per zyre, meqe eshte ne katin e 1re.
Cmimi me mobilje komplet eshte 650 euro m2 qe ne total del 39000 euro

049 905 066 tel
+383 44 433 667 (vetem whatsApp & Viber)

Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
e-mail: dugirealestate@gmail.com

o. ed.ks

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.