JAP ME QIRA BANESEN TE EURO STORE-NGAT MIHAL GRAMENOS

  • 1 Kati
  • 3 Dhoma
250€ / QIRA

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 3
  • Hapsira : 85 m2
  • Kati : 1

Përshkrimi

Jepet me qira banesa, e cila gjendet afer shkolles “Mihal Grameno”, mbi Euro Store. Banesa eshte e mobiluar, gjendet ne katin e pare (1), dhe ka kete renditje:

– Sallon me kuzhine;
– Dy dhoma gjumi;
– Banjo;
– Depo;
– Korridor dhe
– Ballkon.

Cmimi 250 euro dhe nje muaj depozite.

049 905 066 tel
+383 44 433 667 (vetem whatsApp & Viber)

Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
e-mail: dugirealestate@gmail.com

o. ek.ks

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.