JAP ME QIRA BANESEN TE ELIZA B- MIHAL GRAMENO

  • 7 Kati
  • 2 Dhoma
130€ / QIRA

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 2
  • Hapsira : 60 m2
  • Kati : 7

Përshkrimi

Jepet me qira banesa, e cila gjendet, tek Kompleksi “Eliza B”, ne lagjen “Mihal Grameno”. Banesa eshte pa mobilje, ka vetem kuzhinen te ngjitur, gjendet ne katin e 7-te me 2 lifta, dhe ka kete renditje:

– Sallon me kuzhine;
– dhoma e gjumit;
– Banjo;
– Korridor dhe
– Ballkon.

Cmimi: 130 euro dhe nje muaj depozite.

Banesa eshte e pamobiluar. Perveç si banese, mund te shfrytezohet edhe per zyre.
Per çdo informate, ju lutem na kontaktoni:

www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

044 433 667
049 905 066
vib&Whats Up: +383 44 433 667

o. kush.ks

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.