JAP ME QIRA BANESEN PERBALLE FANARIT-RR.DARDANIA^

  • 3 Kati
  • 2 Dhoma
200€ / QIRA

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 2
  • Hapsira : 63 m2
  • Kati : 3

Përshkrimi

Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushe Kosovë perballe Fanarit, rr. Dardania, 2 minuta prej shkolles Mihal Grameno. Banesa gjendet ne katin e trete (3) me lift dhe eshte teresisht e renovuar dhe mobiluar (do te kompletohet me te gjitha). Banesa gjindet ne nje vend te pershtatshem per qifte, pa femije.
Banesa ka këtë rënditje:

– salloni me kuzhinë;
– dhome gjumi;
– banjo;
– depo
– korridor dhe
– ballkon.
BANESA KOMPLETOHET ME TEPIHA, PERDE, TAVOLINE E BUKES DHE E NDEJE, ME TE GJITHA!!!

Banesa lëshohet për qifte për kohë të gjatë, çmimi është 200 euro dhe nje muaj depozite.

Kontakti:
Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
044 433 667 dhe 049 905 066
+38344 433 667 viber

o.re

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.