JAP ME QIRA BANESEN PER KOHE TE SHKURTE TE EURO STORE-M.GRAMENO

  • 1 Kati
  • 3 Dhoma
Contact Property

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 3
  • Hapsira : 85 m2
  • Kati : 1

Përshkrimi

Jap me qira banesen per kohe te shkurter ne Fushe Kosove, te Euro Store, ngat Mihal Gramenos. Banesa gjindet ne katin e 1, me lift, eshte ndertim i Euro Invest, eshte e mobiluar ne teresi, ka garazhen e saj dhe posedon
-1 sallon+ kuzhine,
-2 dhoma te gjumit,
-1 korridor,
-1 banjo,
-1 ballkon.
-garazha
Gjindet 2 minuta larg shkolles “Mihail Grameno”, ne qender te . Banesa eshte e mobiluar komplet dhe posedon te gjitha pajisjet elektrike!

Kontakto ne:

+38349 905 066 tel
+383 44 433 667 vib& whats up

Website: www.agjencionidugi.com

e-mail: dugirealestate@gmail.com

FCB&Insta: Agjencioni Dugi

o.flo.ks

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.