JAP ME QIRA BANESEN NGAT MIHAL GRAMENOS PER QIFTE

  • 5 Kati
  • 2 Dhoma
Contact Property

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 2
  • Hapsira : 65 m2
  • Kati : 5

Përshkrimi

JAP ME QIRA BANESEN NGAT MIHAL GRAMENOS PER QIFTE Jap me qira banesen ne Fushe Kosove. Banesa eshte ndertim i Model Sllovenise dhe posedon 1 sallon+ kuzhine, 1 dhome te gjumit, 1 shpajz, 1 korridor, 1 banjo, 1 ballkon. Banesa ka lift dhe parking me kartele. Gjindet 5 minuta larg shkolles “Mihail Grameno”. Banesa eshte super e mobiluar dhe posedon te gjitha pajisjet elektroteknik (enelarese, rrobalarese etj). Preferojme çift te ri!

 

Kontakto ne:
+38344 433 667
+38349 905 066
+383 44 433 667 vib& whats up

Website: www.agjencionidugi.com

e-mail: dugirealestate@gmail.com

FCB&Insta: Agjencioni Dugi

o.no.ks

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.