JAP ME QIRA BANESEN NGAT JUMBO&AAB

  • 4 Kati
  • 2 Dhoma
190€ / QIRA

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Dhoma : 2
  • Hapsira : 55 m2
  • Kati : 4

Përshkrimi

Jepet me qera banesa ne Fushe Kosove, ne rr. “Nena Tereze” ngat Jumbo&AAB, rruga Prishtine- Fushe Kosove.

Banesa gjindet ne katin e 4, me lift, ka 55 m2, eshte e mobiluar në tërësi dhe ka kete renditje:

-salloni me kuzhine
-dhoma te gjumit
-banjo
-ballkoni dhe
-depo.

Cmimi eshte 190 euro dhe nje muaj depozit, me kete cmim pronari e paguan dhe mirembajtjen e liftit!
Banesa lëshohet për familjarë për kohë të gjatë!

Kontakto ne:
+38344 433 667
+38349 905 066
+383 44 433 667 vib& whats up

Website: www.agjencionidugi.com

e-mail: dugirealestate@gmail.com

FCB&Insta: Agjencioni Dugi

o.nys.ks

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.