JAP ME QIRA BANESEN EKSKUZIVE-PERBALLE FANARIT^

  • 5 Kati
400€ / QIRA

Informacionet Bazike

  • Lloji: Banesa
  • Hapsira : 107 m2
  • Kati : 5

Përshkrimi

Jap me qira banesen 107 m2, e cila gjindet në rr. “Dardania”, përballë Fanarit, mbi viva MIX kati 5, ndertim i Model Slovenise. Bane është extra e mobiluar dhe në një vend Shumë të përshtatshëm për familjarë, 2 minuta prej shkollës Mihal Grameno, dhe ngat rrugës kryesore.
Banesa ka ashensor dhe ka këtë rënditje:
-salloni me kuzhine
-3 dhoma te gjumit
-banjo
-ballkoni
-depo dhe
-korridori

BANESA ESHTE E LIRE NGA 1 KORRIK 2022!

Banesa leshohet per familjare, per kohe te gjate!
Cmimi per muaj eshte 400 euro dhe kerkohen 2 muaj depozite!

049 905 066 tel
+383 44 433 667 (vetem whatsApp & Viber)

Www.agjencionidugi.com
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
e-mail: dugirealestate@gmail.com
o.as

Share this property:
Contact Author

Contact Form

Leave a Comment

Your email address will not be published.