Kërko

 • Të Gjitha
 • Me Qira
 • Në Shitje

TEL & VIBER +383 44 433 667

 • All
 • Me Qira
 • Në Shitje
250€

BANESE ME QIRA TE KOMPLEKSI ELIZA NE FUSHE KOSOVE

Eliza
Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushe Kosovë, te kompleksi Eliza. Banesa eshte teresisht e mobiluar me mobile te reja. Ne nje vend te pershtatshem per familjare. Banesa ka këtë rënditje:   salloni me kuzhinë; dy dhoma gjumi; banjo; korridor dhe   Banesa lëshohet për familjarë për ...
dugi
 • Dhoma 3
280€

BANESE ME QIRA TE VITA DENT, 2 DHOMA GJUMI

TE VITA DENT
Lëshohet banesa me qera në Fushë Kosovë, afër klinikës Vitadent. Banesa është me orientim Jug-Lindje. Banesa posedon: – Sallon me kuzhinë (kuzhina ka këto pasije; frigoriger, furrë, enëlarëse, pllakë dhe tavalinë me karrike) – Dy dhoma gjumi – Depo – Banjo – Balkon   Per çdo informate, ju lutem ...
dugi
 • Dhoma 3
63,000€

SHITET BANESA ME 2 DHOMA GJUMI TE LAGJJA ELIZA-NDERTIM I BERISHES

te eliza
Shes banesen ne Fushe Kosove ne lagjen Eliza. Banesa eshte ndertim I kompanise “Berisha Group”. Eshte ne process te legalizimit. Ka pamje ne Jug-perendim me ndricmim te madh. Gjendet ne nje pjese shume te pershtatshme te banimit. Ka afer qerdhe, markete, kafiteri, restorane e te gjitha dycanet. Banesa gjindet ...
dugi
 • Kati 7
 • Dhoma 3
250€

BANESE ME QIRA NE RRUGEN “ENVER MALOKU” TE SHKOLLA MIHAL GRAMENO NE FUSHE KOSOVE

ENVER MALOKU
Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushe Kosovë, ne rrugen “Enver Maloku”, ne vend shume te pershtatshem. Banesa gjendet ne katin e shtate (7) dhe eshte teresisht e mobiluar. Banesa ka këtë rënditje:   salloni me kuzhinë; dy dhoma gjumi; banjo; korridor dhe   Banesa lëshohet për ...
dugi
 • Kati 7
 • Dhoma 3
220€

BANESE ME QIRA TE KOMPLEKSI ELIZA NE FUSHE KOSOVE

TE ELIZA
Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushe Kosovë, te kompleksi Eliza. Banesa gjendet ne katin e pare (1) dhe eshte teresisht e mobiluar me mobile te reja. Ne nje vend te pershtatshem per familjare. Banesa ka këtë rënditje:   salloni me kuzhinë; dhome gjumi; banjo; corridor dhe ...
dugi
 • Kati 1
 • Dhoma 2
300€ / QIRA

JAP ME QIRA BANESEN TE ZYRAT E MODEL SLOVENISE-ALFEST

Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushë Kosovë pak pertej zyrave te Model Slovenise, në rr. “Hajrullah Zymi” , ngat shkollës ‘Mihal Grameno’. Banesa është ndërtim i “Alfest”, gjindet në katin e 5-të me lift, ka 102 m2, pamjen Jug-Perendim. Banesa eshte me te gjitha mobiljet te ...
dugi
 • Kati 5
 • Dhoma 3
200€ / QIRA

JAP ME QIRA BANESEN TE PETROLL COMPANY-Fushe Kosove

Jepet me qera banesa ne Fushe Kosove, ne rr. “Nena Tereze” ngat Petroll Company, rruga Prishtine- Fushe Kosove. Banesa gjindet ne katin e shtate (7), me lift, ka 60 m2, eshte e mobiluar në tërësi dhe ka kete renditje: -salloni me kuzhine -dhoma te gjumit -banjo -ballkoni dhe -depo. ...
dugi
 • Kati 7
 • Dhoma 2
48,000€ / SHITJE

SHES BANESEN TE SHKOLLA E RE M. GRAMENO 2 DHOMA GJUMI

Shes banesen e re, me FLETE POSEDUESE, ngat ambullantes dhe shkolles se re Mihal Grameno, rr. “28 Nentori”. Banesa gjindet ne katin e 4, me ashensor, ka hapesire prej 68m2, eshte e mobiluar komplet me mobilje kualitative dhe ka kete renditje: • Sallon me kuzhine; • 2 Dhoma te ...
dugi
 • Kati 4
 • Dhoma 3
170€ / QIRA

JAP ME QIRA BANESEN TE KOPSHTI EDA-RR. DARDANIA-F. KOSOVE

Jap me qera banesen, e cila gjindet te ndertesat e Tregtise, te kopshti EDA, rr. Dardania ne lagjen Mihal Grameno-Fushe Kosove. Banesa gjindet ne katin e 4, me lift, eshte e mobiluar. Ka kete renditje: – Sallon me kuzhine; – Dhome gjumi; – Banjo; – Korridor dhe – Ballkon. ...
dugi
 • Kati 4
 • Dhoma 2
230€ / QIRA

JAP ME QIRA BANESEN TE KOMPL. ULPIANA-MIHAL GRAMENO

Jap me qera banesen, e cila gjindet te kompleksi “Ulpiana”, ne lagjen Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Banesa gjindet ne katin e 3, me 2 lifta, eshte komplet e mobiluar me te gjitha orendite, banese e re. Ka kete renditje: – Sallon me kuzhine; – Dhome gjumi; – Banjo; ...
dugi
 • Kati 3
 • Dhoma 2