Kërko

 • Të Gjitha
 • Me Qira
 • Në Shitje

TEL & VIBER +383 44 433 667

 • All
 • Me Qira
 • Në Shitje
200€ / QIRA

LESOJ ME QIRA BANESEN TE ULPIANA-ngat KASTRATIT

Jap me qira banesen 58m2, e cila gjindet prapa Interexit, tek kompleksi “ULPIANA”, ndertues Model Slovenija. . Banesa gjindet ne katine 5, me 2 lifta, e mobilua ne teresi, ervec tv dhe ka kete renditje: -salloni me kuzhine -dhoma e gjumit -banjo -ballkon -depo -korridori Banesa leshohet per familjare ...
dugi
 • Kati 5
 • Dhoma 2
250€

BANESE ME QIRA TE KOMPLEKSI ELIZA NE FUSHE KOSOVE

Hamdi Grajqevci
Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushe Kosovë, te kompleksi Eliza. Banesa eshte teresisht e mobiluar ne detaje me mobile te reja. Ne nje vend te pershtatshem per familjare. Gjendet ne katin e dyte (2). Banesa ka këtë rënditje:   salloni me kuzhinë; dhome gjumi; banjo; korridor ...
dugi
 • Kati 2
 • Dhoma 2
Contact Property

SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE, TE SHKOLLA “DAUT BOGUJEVCI”

te komuna e re
Shitet banesa ne Fushe Kosove te shkolla “Daut Bogujevci” te Komuna e Re. Ndertues eshte kompania “Model Sllovenia”. Ka afër shkollën fillore “Daut Bogujevci” dhe te mesmen “Hivzi Sylejmani” poashtu dhe Ambulancën, te gjitha ne afersi 100m. Banesa është me nxemje qendrore. Banesa eshte me pamje nga lindje-perendimi. Banesa ...
dugi
 • Kati 6
 • Dhoma 2
200€ / QIRA

LESOJ ME QIRA BANESEN TE BERISHA-RR. DARDANIA

Jap me qira banesen, e cila gjindet te Berisha, apollonia A, rr. Dardania, ngat Vives dhe Interexit. Banesa gjindet ne katine 6, me lift, e mobilua ne teresi ka 72m2 dhe ka kete renditje: -salloni me kuzhine -dhoma e gjumit -banjo -ballkon Banesa leshohet per familjare dhe qifte per ...
dugi
 • Kati 6
 • Dhoma 2
34,000€

SHITET BANESA TE ISH MUREBEST, 34.000 EURO

te murebest
  Shitet banesa ne Fushe Kosove ne rruge “Fazli Grajqevci”. Banesa gjendet përballe hotelit “Sonoma” (prapa sallonit “Haba Parket” (ish-Murebest). Banesa ka hapesire prej 56 M2, gjendet ne katin e trete (3) dhe ka kete renditje: -Sallon me kuzhine; -Dhome gjumi; -Banjo; -Korridor dhe -Ballkon. Gjendet ne nje pjese ...
dugi
 • Kati 3
 • Dhoma 2
38,000€

SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE, AFER AAB-SE, 38.000 EURO

apollonia 19
Shitet banesa ne Fushe Kosove te Apollonia 1/19. Ndertues eshte kompania Tregtia,   Banesa ka hapesire prej 50 meter katror Neto. Ka dokumentacion te rregullt. Ka kete renditje: Sallon me kuzhine; Dhome gjumi; Banjo; Korridor, dhe Dy ballkone. Banesa gjendet ne katin e katert (4). Gjendet ne lokacion shume ...
dugi
 • Kati 4
 • Dhoma 2
37,000€ / SHITJE

SHES BANESEN ME FLETE POSEDUESE-PRAPA QAMA GRILL

SHES BANESEN ME FLETE POSEDUESE-PRAPA QAMA GRILL   Shitet banesa me FLETE POSEDUESE në Fushë Kosovë, 56m², kati 7 (kati i parafundit) me lift, e cila gjindet prapa Qama Grill, lagja Mihal Grameno, nderues “Model Slovenia”. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje: – një dhomë ...
dugi
 • Kati 7
 • Dhoma 2
180€ / QIRA

JAP ME QIRA BANESEN NGAT VIP KIDS DHE PLUS MINUS^

Jap me qira banesen, e cila gjindet në Fushe Kosovë ngat VIP Kids mbi Albi Market. Banesa gjendet ne katin e dyte (2) dhe eshte teresisht e mobiluar pervec tv. Banesa gjindet ne nje vend te pershtatshem per qifte dhe familje. Banesa ka këtë rënditje: – salloni me kuzhinë; ...
dugi
 • Kati 2
 • Dhoma 2
41,000€ / SHITJE

SHES BANESEN ME FL. POSEDUESE 2 MINUTA PREJ MIHAL

Shes banesen 64.36m2, me Flete Posseduese, 2 minuta larg shkolles “Mihal Grameno”, rr. Enver Maloku. Banesa eshte ndertim i kompanise “Linori”, kati i 2 me lift, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje: -salloni me kuzhine -dhoma e gjumit -banjo -ballkoni dhe -korridori Cmimi i baneses komplet me ...
dugi
 • Kati 2
 • Dhoma 2
32,000€ / SHITJE

SHES BANESEN RR. XHEMAJL MUSTAFA-SHK.M.GRAMENO

Shitet banesa e mobiluar komplet. Banesa ka 60 m2, ndodhet në katin e V me lift ku posedon një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë, banjo si dhe ballkon, Lift, Uje 24h. Ndodhet në rrugën Xhemajl Mustafa. Cmimi i baneses komplet me mobilje eshte 32 mije euro! Banesa nuk ka ...
dugi
 • Kati 5
 • Dhoma 2