Kërko

 • Të Gjitha
 • Me Qira
 • Në Shitje

TEL & VIBER +383 44 433 667

 • All
 • Me Qira
 • Në Shitje
 • Në Shitje
47,000€

SHITET BANESA NE RRUGEN “Hajrullah Zymi”, NE FUSHE KOSOVE, 2 DHOMA GJUMI

HAJRULLAH ZYMI
Shitet banesa 92.59 metra me fletë poseduese ne Fushe Kosove. Banesa gjendet në rrugën “Hajrulla Zymi “ ndertues Model Slovenia. Banesa ndodhet ne katin e 5-te gjindet ne një zonë mjaftë te mirë te qytetit e gatshme per banim ka hapsire te mjaftueshme e të përshtatshme. Banesa ka këtë ...
dugi
 • Kati 5
 • Dhoma 3
 • Me Qira
300€

BANESE ME QERA PER KOHE TE SHKURT, NGA SOT DERI ME 7 GUSHT, FUSHE KOSOVE

RRUGA DARDANIA, KOMPLEKSI ULPIANA, FUSHE KOSOVE
Japim me qera banesen per kohe te shkurte, nga sot deri me 7 Gusht 2021. Banesa eshte e re, teresisht e mobiluar. Ndodhet ne lagjen “Dardania” ne Fushe Kosove, te kompleksi Ulpiana. Posedon oborrin me kendin e lojerave per femije. Banesa ka kete renditje: Sallon me kuzhine; Dhome gjumi; ...
dugi
 • Kati 4
 • Dhoma 2
 • Me Qira
220€ / QIRA

BANESE E RE ME QIRA TE KOMPLEKSI ULPIANA-MIHAL GRAMENO

Leshoj me banesen me qera ne Fushe Kosove, rruga “Arberia”, te kompleksi Ulpiana, ne lagjen Mihal Grameno. Banesa leshohet per here te pare, është e mobiluar në tërësi me mobilje te reja dhe ka kete renditje: -Sallon me kuzhine; -dhoma e gjumi; -Banjo; -Shpajz dhe – Ballkon. Ndodhet ne ...
dugi
 • Kati 3
 • Dhoma 2
 • Në Shitje
51,000€ / SHITJE

SHES BANESEN E GATSHME TE ELIZA-ME FLETË POSEDUESE

Shes banesen te kompleksi ‘Eliza’ A, ndërtues “Cima”, në Fushkosovë. Banesa gjindet në katin e 7 (i parafundit), me lift, ka 90.36m2, ka FLETËN POSEDUESE (del menjëherë në emrin e blerësit), e mobiluar në tërësi dhe posedon: -sallon me kuzhin -dy dhoma gjumi -shpajz i madh -banjo -taras Rrym ...
dugi
 • Kati 7
 • Dhoma 3
 • Në Shitje
70,000€ / SHITJE

SHES BANESEN TE AZTECH-ME FLETE POSEDUESE-MIHAL GRAMENO

Shes Banesen 103.3 m2 ne F.kosove mbi Aztech, afer shkolles “Mihal Grameno” 20m ngat shkolle. Banesa ka lift uj 24 h shitet veq me Mobile osht e mobilune me Artitek ekstra. Banesa gjindet ne katin e 6, me lift funksional dhe ka kete renditje: -Sallon me Kuzhin -2 dhoma ...
dugi
 • Kati 6
 • Dhoma 3
 • Në Shitje
68,000€ / SHITJE

SHES BANESEN TE ALTRADE NE FUSHE KOSOVE

Shitet Banesa te Altrade LInda 4, ngat Bau Market- Fushe Kosove. Banesa 96.79m, kati i 8 me ashensor, (kati i fundit por me izolim dhe kulm) pamjen kahe Lindja, eshte e mobiluar me mobilje te reja. Banesa ka kete renditje: – 3 dhoma gjumit – sallon me kuzhine – ...
dugi
 • Kati 8
 • Dhoma 4