Kërko

 • Të Gjitha
 • Me Qira
 • Në Shitje

TEL & VIBER +383 44 433 667

 • All
 • Me Qira
 • Në Shitje
200€

BANESE ME QIRA TE PICERIA PRONTO RR. DARDANIA, 1 DHOME GJUMI

Te Pronto pica
Jap me qira banesen tek Piceria Pronto ne, rr. “Dardania” ne Fushe Kosove. Banesa eshte ne katin e pare dhe nuk ka pagese per lift.   Banesa ka kete renditje: – sallon me kuzhine; – dhoma e gjumit; – korridori; – banjo dhe – ballkoni.   Cmimi i qerase ...
dugi
 • Kati 1
 • Dhoma 2
60,000€

SHITET BANESA TE ELIZA A – ME FLETË POSEDUESE 2 DHOMA GJUMI!

Eliza A
Shes banesen te kompleksi ‘Eliza’ A, ndërtues “Cima”, në Fushë Kosovë. Banesa ka pamje nga Lindja me pamje të mirë ka Prishtina, gjindet në katin e 7, me lift, (kati i parafundit) ka 90.51 m2. -sallon me kuzhinë; -dy dhoma gjumi; -shpajz; -banjo; -tarasë. Rrymë dhe ujë 24H. Banesa ...
dugi
 • Kati 7
 • Dhoma 3
45€

SHITET BANESA ME 1 DHOME GJUMI, RRUGA “DARDANIA”, TE VIVA E VJETER FUSHE KOSOVE

Te viva e vjeter
Shitet banesa ne Fushe Kosove, ne rrugen “Dardania”, saktesisht te Viva e Vjeter dhe Extra Burger. Eshte ne katin e peste (5), ka dy lifta funksional. Poashtu ka dokumentacion te rregullt dhe shitja mund te behet menjehere tek noteri.   Banesa ka hapesire prej 62M2 dhe ka kete renditje: ...
dugi
 • Kati 5
 • Dhoma 2
650€

SHITET BANESA ME 2 DHOMA GJUMI NE RRUGEN DARDANIA TE ELI ABI

Te Eli Abi
Shitet banesa ne Fushe Kosove, tek Kompleksi Miri ngat Eli Abi ne rrugen “Dardania”. Banesa ka hapesire prej 78.15 M2, gjendet ne katin e gjashte (6) dhe ka kete renditje:   Sallon me kuzhine; 2 Dhoma gjumi; Banjo; Depo; Korridor dhe   Do te jene te gatshme per banim ...
dugi
 • Kati 6
 • Dhoma 3
41€

SHITET BANESA ME 1 DHOME GJUMI NE KOMPLEKSIN ULPIANA FUSHE KOSOVE

Kompleksi Ulpiana
Shitet banesa ne Fushe Kosove, afer rruges “Dardania”, saktesisht ne kompleksin Ulpiana. Banesa gjendet ne nje pjese shume te pershtatshme per banim familjar, ka parkun e lodrave, qerdhen ne oborr, marketin poashtu e shume dycane tjera ne oborr te objektit, gje qe e lehteson shume jetesen ne kee vend. ...
dugi
 • Kati 3
 • Dhoma 2
1€

SHITET BANESA ME 3 DHOMA GJUMI TE KOMUNA E RE FUSHE KOSOVE

Te Komuna e Re
Shiten banesat ne Fushe Kosove, tek Komuna e Re, saktesisht ngjitur me oborrin e shkolles. Banesat jane me nga 3 dhoma gjumi,   Njera eshte ne katin e trete (3), dhe; Tjetra eshte ne katin e katert (4).   Do te jene te gatshme per banim ne muajin tetor ...
dugi
 • Kati 3
 • Dhoma 4
Contact Property

SHITET BANESA ME 2 DHOMA GJUMI TE KOMUNA E RE FUSHE KOSOVE

Te Komuna e Re
Shiten banesat ne Fushe Kosove, tek Komuna e Re, saktesisht ngjitur me oborrin e shkolles. Banesat jane me nga dy dhoma gjumi, Kati i dyte jane 2 banesa, njera 84.05M2 dhe tjetra 89.66M2; Kati i peste eshte nje banese 88.80M2; Kati i gjashte eshte nje banese 72.70 M2 Kati ...
dugi
 • Dhoma 3
Contact Property

SHITET BANESA ME 1 DHOME GJUMI TE KOMUNA E RE FUSHE KOSOVE

Te Komuna e Re
Shiten banesat ne Fushe Kosove, tek Komuna e Re, saktesisht ngjitur me oborrin e shkolles . Banesat jane me nga nje dhome gjumi. Je eshte ne katin e dyte (2), nje ne katin e katert (4) dhe nje ne katin e shtate (7).   Do te jene te gatshme ...
dugi
 • Kati 2
 • Dhoma 2
61,000€

SHITET BANESA ME 3 DHOMA GJUMI NE FUSHE KOSOVE, TE NUARI

RRUGA "EQREM QABEJ"
Shitet Banesa 99m² ne Fushe Kosove ne rrugen “”Eqrem Qabej”, afer Restaurant “NUAR”. Banesa eshte ne perfundim te ndertimit, pritet te jete e gatshme per banim nga muaji shtator 2022. Gjendet ne katin e peste (5), dhe ka kete renditje: Salloni+Kuzhina 3 Dhoma Gjumi 2 Banjo Shpajzi   Ndrtues: ...
dugi
 • Kati 5
 • Dhoma 4
90,000€

SHES BANESEN LUKSOZE,TE BESI REGLLAZHE-ME FLETË POSEDUESE,2 DHOMA GJUMI!

Besi regllazhe
Shitet banesa luksoze te Besi Regllazhe,afer ambulantes dhe shkolles, në Fushe Kosovë, ndertues “Model Sllovenia”. Ka hapesire prej 93.7M2.   Banesa ka flete poseduese dhe menjehere perkthehet tek bleresi permes noterit.   Banesa ka pamje nga rruga, gjindet në katin e trete (3).   Eshte e mobiluar me mobile ...
dugi
 • Kati 3
 • Dhoma 3